Oferta pracy

Laborant

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna

  • Syta 190/192, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Syta 190/192

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie próbek i wykonywanie badań zgodnie z nadanymi upoważnieniami

  • ocena wiarygodności wyniku w swoim obszarze działania, opracowywanie bieżących wyników badań, prowadzenie zapisów, wprowadzanie danych do komputerowej bazy danych

  • rzetelne wykonywanie powierzonych, zadań zgodnie z nadanymi upoważnieniami, w tym udział w weryfikacjach / walidacjach określonych badań oraz monitorowanie ważności wyników zgodnie z określonym programem monitorowania ważności wyników i reagowanie w przypadku niekorzystnych trendów

  • udział i/lub przygotowywanie procedur badawczych i instrukcji w swoim obszarze działania.

  • udział we wdrażaniu nowych metodyk badawczych

  • prowadzenie i udział w szkoleniach wewnętrznych

  • udział w utrzymywaniu oraz ciągłym doskonaleniu skuteczności systemu zarządzania zgodnego z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 i ZSZ, w tym zgłaszanie odstępstw, prac niezgodnych z wymaganiami, dostrzeżonych niezgodności, inicjowanie działań doskonalących oraz prowadzenie i nadzorowanie działań korygujących

  • udział w porównaniach międzylaboratoryjnych i badaniach biegłości

  • udział w przygotowywaniu planów dostaw usług, materiałów eksploatacyjnych i środków trwałych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie w zakresie chemicznym lub wyższe w zakresie chemicznym lub pokrewnym

  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność oraz umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność, odpowiedzialność

  • obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MsOffice pozwalająca na tworzenie dokumentów i zestawień

  • znajomość analityki chemicznej i obsługi sprzętu laboratoryjnego.

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość normy ISO 17025

  • mile widziane doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą o 135 letniej tradycji!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy

(Zakład Laboratoriów- Laboratorium „Południe”)

Uprzejmie prosimy o składanie aplikacji do dnia 26.07.2021

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.