Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

CELLIS Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie próbek i prowadzenie ich rejestrów

  • Izolacja materiału genetycznego z materiału biologicznego

  • Wykonywanie badań real-time PCR w kierunku diagnostyki SARS-CoV-2

  • Obsługa aparatury diagnostycznej

  • Zapewnienie terminowego wykonania badań oraz dostarczenia wyników

  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji i raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (biologia, biotechnologia, analityka medyczna, mikrobiologia, chemiczne lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium, w tym praca w warunkach sterylnych

  • Znajomość technik molekularnych (izolacja kwasów nukleinowych, real-time PCR)

  • Mile widziane prawo do wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego

  • Umiejętność obsługi komputera, baz danych, arkusza Excel

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dokładność

  • Odpowiedzialność, obowiązkowość i skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej oraz pracę w warunkach spełniających normy bezpieczeństwa

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji

  • Współpracę z młodym i entuzjastycznym zespołem

  • Współpraca w ramach umowy zlecenia

  • Praca w systemie zmianowym, od poniedziałku do niedzieli

O nas

Firma Cellis Sp. z o.o. oferująca Pacjentom czułe i dokładne testy genetyczne w kierunku SARS-Cov-2 wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym oraz wiarygodne testy antygenowe poszukuje osoby na stanowisko LABORANTA.