Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

Instytut Transportu Samochodowego

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • praca laboratoryjna: wykonywanie badań fizykochemicznych i mechanicznych produktów i materiałów badanych w Instytucie (płyny specjalne, produkty naftowe, tablice rejestracyjne, samochodowe elementy konstrukcyjne itp.), w tym badania stanowiskowe płynów, pomiary twardości, badania korozyjne;

  • opracowywanie dokumentacji badawczej i laboratoryjnej, raportów i sprawozdań z badań;

  • nadzór bieżący stanowisk badawczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie: techniczne lub chemiczne;

  • minimum 2-letni staż pracy w laboratorium akredytowanym;

  • znajomość języka obcego na poziomie umożliwiającym czytanie literatury fachowej;

  • znajomość obsługi komputera w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych prac;

  • umiejętność opracowywania i dokumentowania wyników badań;

  • dobra organizacja pracy oraz sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • samodzielność i odpowiedzialność oraz chęć samokształcenia;

To oferujemy

  • stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku w wiodącym instytucie naukowym realizującym międzynarodowe i krajowe projekty badawcze w zakresie transportu samochodowego i bezpieczeństwa ruchu drogowego;

  • dofinansowanie kursów zawodowych i możliwość rozwoju;

  • elastyczny czas pracy (od godz. 7.00-9.00 do godz.15.00-17.00);

  • prywatną opiekę medyczną;

  • świadczenia z funduszu socjalnego;

  • dodatkowy dzień wolny z okazji imienin lub urodzin;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym, który już od 70 lat kompleksowo zajmuje się problemami transportu samochodowego. Nasi wybitni naukowcy prowadzą międzynarodowe i krajowe badania w zakresie bezpieczeństwa drogowego i technicznego, ekonomiki transportu oraz ochrony środowiska, uzyskując za swe innowacyjne rozwiązania patenty, nagrody i wyróżnienia. Nasi specjaliści zaś realizują różnorakie usługi rynkowe: homologacyjne, certyfikacyjne, techniczne, dla stacji kontroli pojazdów, dla osób z niepełnosprawnościami i wiele innych.

Jedną z wartości ważnych dla naszych pracowników jest bezpieczeństwo zatrudnienia. Dlatego chętnie zostają z nami na dłużej...

Przewiń do profilu firmy