Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

Socopol Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz mikrobiologicznych środowiska produkcyjnego

  • prowadzenie dokumentacji z analiz kosmetycznych, środowiskowych oraz organoleptycznych zgodnie z przyjętym systemem jakości

  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej do Klienta (certyfikaty)

  • analiza organoleptyczna produktów kosmetycznych oraz spożywczych

  • pobieranie prób środowiskowych (wymazy, woda, powierzchnie itd.)

  • rejestr prób, wysyłanie prób do laboratoriów zewnętrznych

  • archiwizacja prób

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mikrobiolog)

  • znajomość języka angielskiego min.B1/B2

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 1 rok

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania

  • zdolności organizacyjne

  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • skrupulatność

To oferujemy

  • interesującą pracę i możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

  • benefity: opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne

  • umowę o pracę na okres próbny

  • atrakcyjny system premiowania

  • pracę w zgranym teamie :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Socopol Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą sektora „Health and Beauty” specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu próbek kosmetycznych, mini produktów oraz obsłudze rynków retail.

Współpracujemy z liderami światowych marek kosmetycznych takimi jak między innymi: L’oréal, Sephora, P&G, Avon, L’occitane, Unilever, Chanel, Guerlain, Givenchy, Estée Lauder, Nuxe.

Przewiń do profilu firmy