Logo Pracuj.pl

Laborant

Socopol Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz mikrobiologicznych środowiska produkcyjnego
  • prowadzenie dokumentacji z analiz kosmetycznych, środowiskowych oraz organoleptycznych zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej do Klienta (certyfikaty)
  • analiza organoleptyczna produktów kosmetycznych oraz spożywczych
  • pobieranie prób środowiskowych (wymazy, woda, powierzchnie itd.)
  • rejestr prób, wysyłanie prób do laboratoriów zewnętrznych
  • archiwizacja prób

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mikrobiolog)
  • znajomość języka angielskiego min.B1/B2
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 1 rok
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność

To oferujemy

  • interesującą pracę i możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • benefity: opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne
  • umowę o pracę na okres próbny
  • atrakcyjny system premiowania
  • pracę w zgranym teamie :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Socopol Sp. z o.o.

Socopol Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą sektora „Health and Beauty” specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu próbek kosmetycznych, mini produktów oraz obsłudze rynków retail.

Współpracujemy z liderami światowych marek kosmetycznych takimi jak między innymi: L’oréal, Sephora, P&G, Avon, L’occitane, Unilever, Chanel, Guerlain, Givenchy, Estée Lauder, Nuxe.

Laborant, Warszawa