Oferta pracy

Laborant

CELLIS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie
  • Specjalista

Firma Cellis Sp. z o.o. poszukuje aktualnie osoby na stanowisko

Laborant

Główny zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie próbek i prowadzenie ich rejestrów
  • Izolacja materiału genetycznego z materiału biologicznego (manualna oraz automatyczna)
  • Wykonywanie badań real-time PCR w kierunku diagnostyki SARS-CoV-2
  • Obsługa aparatury diagnostycznej
  • Zapewnienie terminowego wykonania badań oraz dostarczenia wyników
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji i raportowanie wyników

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (biologia, biotechnologia, analityka medyczna, mikrobiologia, chemiczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium, w tym praca w warunkach sterylnych
  • Znajomość technik molekularnych (izolacja kwasów nukleinowych, real-time PCR)
  • Mile widziane prawo do wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • Umiejętność obsługi komputera, baz danych, arkusza Excel
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dokładność
  • Odpowiedzialność, obowiązkowość i skuteczność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od stanowiska
  • Wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej oraz pracę w warunkach spełniających normy bezpieczeństwa
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji
  • Współpracę z młodym i entuzjastycznym zespołem
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Praca w systemie zmianowym, od poniedziałku do niedzieli

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy