Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

Tes Laboratorium Higieny Pracy O firmie

Tes Laboratorium Higieny Pracy

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

TES Laboratorium Higieny Pracy istnieje od 1999 roku a od 2007 roku posiadamy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji, która potwierdza nasze kompetencje i prawidłowość funkcjonowania systemu zarządzania. Jesteśmy w pełni i nowocześnie wyposażonym Laboratorium działającym na terenie całej Polski, z siedzibą w Warszawie.

Laborant

Zadania:

  • pobieranie próbek
  • przeprowadzanie badań w zakresie analiz powietrza wód i ścieków
  • mile widziana znajomość obsługi urządzeń: HPLC, FAAS.
  • prowadzenie dokumenacji w systemie jakości
  • nadzór nad wyposażeniem kontrolnym i pomiarowym

Od kandytatów oczekujemy:

  • wykształcenie średnie/wyższe chemiczne
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomości obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat lub część etatu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość wynajęcia mieszkania 2-pokojowego ( niski czynsz)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne