Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa (okolice), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. – jest częścią globalnego koncernu spożywczego Kewpie Corporation Japan, założonego w 1919 roku i obecnie notowanego na giełdzie w Tokio, jednego z największych koncernów spożywczych w Azji i na świecie. W Polsce Mosso Kewpie jest jednym z wiodących producentów znanych i cenionych produktów z kategorii: majonezów (Majonez Napoleoński i Sałatkowy), olejów (Olej Mazowiecki), sosów i dressingów (Impresje), chrzanów, musztard, keczupów i przetworów warzywnych. Zatrudniamy ludzi z pasją, pozytywnie nastawionych do rozwoju rynku, tworzących dobrą atmosferę pracy i relacji w Zespole oraz z Klientami. Dzięki unikalnej kombinacji naszych marek, jakości i kompetencji jesteśmy w ścisłej czołówce producentów majonezów, olejów i chrzanów o bardzo mocnej pozycji rynkowej we wschodniej i centralnej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. zatrudni do zakładu produkcyjnego w Puchałach (gmina Raszyn):
Laboranta
Miejsce pracy: Puchały (gmina Raszyn)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pobieranie prób wyrobów do analiz;
  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych wyrobów i surowców zgodnie z zasadami i normami obowiązującymi w zakładzie produkcyjnym;
  • Udział w audytach jakościowych BRC i IFS;
  • Ścisła współpraca z personelem produkcyjnym w zakresie kontroli jakości wyrobów;
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnej z obowiązującymi przepisami;
  • Wystawianie świadectw jakości wyrobów i surowców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - technologia żywności lub chemiczne;
  • Bardzo dobra znajomość standardów bezpieczeństwa i jakości z zakresu systemów BRC i IFS;
  • Znajomość systemu SAP – moduł QM;
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność i możliwość pracy zmianowej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie o umowy o pracę;
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie);
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności;
  • Miłą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Spółką, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie i podpisanie poniżej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne