Oferta pracy

Laborant

Grupa PCC

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe badania i analiza substancji chemicznych (surowców, półproduktów i wyrobów gotowych) w tym badania na zawartość głównego składnika i/lub substancji aktywnej, badanie zanieczyszczenia substancji chemicznej oraz właściwości fizyczne substancji (m.in. temperatura zapłonu, temperatura wrzenia, temperatura krystalizacji, lepkość, gęstość)

  • przygotowywanie prób i odczynników do badań

  • bieżąca dokumentacja wyników przeprowadzonych prac

  • archiwizacja prób i utylizacja

  • wykorzystanie różnorodnych technik analitycznych (m.in. różnorodne metody miareczkowe, chromatografia gazowa (GC), cieczowa (HPLC), spektrometria UV-VIS, atomowa spektrometria emisyjna (ICP-OES), metody elektrochemiczne: potencjometria, konduktometria)

Podział czasu pracy
100%

Praca w laboratoriach w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne lub pokrewene,

  • gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym (system czterobrygadowy),

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • otwartość na przyswajanie wiedzy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dodatek zmianowy,

  • premie kwartalne,

  • możliwość dojazdu z Wrocławia firmowym autobusem,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (możliwość ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wakacji, świadczenia świąteczne),

  • dofinansowanie karty Multisport, pikniki rodzinne, boisko i siłownia dla pracowników,

  • interesujący zakres obowiązków związanych z wykonywaniem prac analitycznych i metrologicznych,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i seminariach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

2

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

LabAnalityka świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań analitycznych, polegające na pełnej analizie i kontroli jakości próbek z procesów technologicznych, surowców i produktów. Spółka specjalizuje się także w wykonywaniu kompleksowych badań i pomiarów z zakresu ochrony środowiska naturalnego i czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy.

Przewiń do profilu firmy