Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

Zakłady Chemiczne"Złotniki" S.A.

  • Żwirowa 73, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Żwirowa 73

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne wykonywanie analiz chemicznych produktów, surowców i innych, wynikających z potrzeb zakładu, za pomocą metod klasycznych oraz instrumentalnych ( m.in. ICP- OS, TOC, miareczkowanie, spektrofotometr i inne)

  • Przygotowanie próbek do badań

  • Prowadzenie na bieżąco dokumentacji związanej z analizami chemicznymi.

  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych

  • Dbanie o aparaturę laboratoryjną (konserwacja, kalibracja itp.)

  • Aktywna współpraca z działem Badań i Rozwoju

  • Identyfikacja problemów związanych z jakością produktu

  • Współpraca przy udoskonalaniu norm obowiązujących w laboratorium

  • Tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: technologia chemiczna, chemia,

  • Podstawowa wiedza z zakresu chemii nieorganicznej

  • Skrupulatność i samodzielność

  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - podstawowa znajomość (mile widziany poziom zaawansowany)

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Otwartość i komunikatywność

  • Wykazywanie inicjatywy i chęci rozwoju

  • Dobrej organizacji pracy

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Mile widziana znajomość obsługi ICP- OS

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Opiekę doświadczonych pracowników

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Motywacyjny system wynagradzania (dodatkowe premie i nagrody)

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – dopłaty do żłobka, przedszkola do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinasowanie do żłobków, przedszkoli

Zakłady Chemiczne “Złotniki” SA są firmą z długoletnią tradycją. Powstały w miejscu dawnej fabryki chemicznej Goldschmieden, zbudowanej w latach 1860 – 1870 przez niemieckiego chemika Henryka Bergiusa, twórcy oryginalnej metody produkcji tlenku glinu. Z tlenku glinu z fabryki Goldschmieden otrzymano na przełomie XIX i XX wieku w Neuhausen w Szwajcarii pierwszy raz na świecie metaliczne aluminium.

Obecnie Zakłady Chemiczne „ZŁOTNIKI” S.A. są producentem wysokiej jakości nawozów magnezowych i wapniowych znajdujących zastosowanie z rolnictwie, ogrodnictwie i warzywnictwie. Nasze produkty znajdują również zastosowanie w przemyśle chemicznym i papierniczym.

Przewiń do profilu firmy