Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

Lab Vet Sp. z o.o.

Kobaltowa 6

Złotniki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, przyjmowanie i rejestracja próbek do badań mikrobiologicznych

  • Sporządzanie dokumentacji z wykonywanych czynności

  • Przyjmowanie i kontrola odczynników laboratoryjnych

  • Pomocnicza praca laboratoryjna min. mycie narzędzi, sprzętów, lodówek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. średnie, laboratoryjne

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, skrupulatność, punktualność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Kartę Multisport

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

WARUNKI PRACY

  • praca w laboratorium mikrobiologicznym z wykorzystaniem sprzętu laboratoryjnego, oraz urządzeń biurowych

  • praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym w godzinach 12:00-20:00