Laborant Zmianowy

CEMEX Polska Sp. z o.o.

  • Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny)

    Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny), śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań fizycznych cementów i spoiw,

  • Pobieranie prób surowców, paliw, półproduktów, cementów i spoiw,

  • Przygotowanie prób do badań fizyko-chemicznych,

  • Wykonywanie badań chemicznych metodami klasycznymi, analiz XRF i XRD,

  • Nadzór i monitorowanie parametrów pracy analizatora online z laboratorium (program sterujący),

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i zapisów,

  • Sterowanie procesem produkcji i jakości zgodnie z ustalonymi zasadami jakościowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium będzie mile widziane,

  • Podstawowa znajomość zasad obsługi urządzeń laboratoryjnych,

  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (praca zmianowa).

  • Dokładność podczas wykonywania badań,

  • Sumienność i rzetelność w opracowywaniu danych,

  • Gotowość do pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i system premiowy,

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (m. in. pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej Rodziny, karta rekreacyjno-sportowa, nagrody za osiągnięcia, dostęp do platformy benefitowej oraz szkoleniowej i wiele innych),

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu.

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

CEMEX to globalny lider w branży materiałów budowlanych. Od ponad 100 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi naszym klientom i społecznościom na całym świecie. CEMEX Polska należy do czołówki krajowych producentów cementu, betonu i kruszyw oraz do grona liderów zrównoważonego rozwoju. W naszych licznych zakładach produkcyjnych oraz w biurze korporacyjnym w Warszawie zatrudniamy blisko 1200 osób

Przewiń do profilu firmy