Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborantka/Laborant

Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych surowców i wyrobów gotowych (badania fizyczne i organoleptyczne)

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i zapisów w systemie ERP z przeprowadzanych badań i analiz

  • Kontrola oznakowania produktu

  • Raportowanie niezgodności i nadzór nad podejmowanymi działaniami

  • Udział w analizach przyczyn niezgodności i w ciągłym doskonaleniu systemu jakości

  • Udział w inspekcjach i audytach wewnętrznych

  • Udział we wdrażaniu nowych wyrobów gotowych

  • Współpraca z działem produkcji i innymi działami firmy w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego żywności

  • Szkolenie pracowników z zakresu wymagań systemu HACCP, standardów: BRC, IFS oraz wymagań klienta

  • Budowanie świadomości pracowników odnośnie zachowania dobrych praktyk produkcyjnych i zasad higieny

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub w branży spożywczej

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe: technologia żywności, towaroznawstwo i pokrewne

  • Zaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość i dbałość o szczegóły

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00) od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • Stabilną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)

  • Szansę rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji

  • Rozbudowany system premii oraz dodatków

  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz ambitnym i dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Przedsiębiorstwo „Rol-Ryż” Sp. z o.o. jest częścią włoskiej Grupy Kapitałowej EURICOM oraz jednym z pierwszych zakładów produkcyjnych powstałych na terenie Portu Gdynia.

Dzięki wieloletniej tradycji, dziś jesteśmy liderem na rynku spożywczych produktów suchych w Europie Środkowej i Wschodniej, a przetwarzany i konfekcjonowany przez nas asortyment trafia do sklepów sieci handlowych oraz zakładów przetwórstwa przemysłowego w kraju i zagranicą.

przez nas ryż trafia do sklepów, sieci handlowych oraz zakładów przetwórstwa przemysłowego.

Przewiń do profilu firmy