Oferta pracy

Laborantka / Laborant

Klient Pracuj.pl

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola jakości surowca i wyprodukowanego asortymentu.

  • Pobieranie próbek surowca i produktów do analiz.

  • Opracowywanie i przesyłanie wymaganych deklaracji, certyfikatów produktów.

  • Sporządzanie analiz laboratoryjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

  • Możliwość zapoznania się z pracą zakładu produkcyjnego i laboratorium.

  • Pakiet benefitów.

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Firma z branży drogowej.

Przewiń do profilu firmy