Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborantka / Laborant w dziale Galwanizerni

Euro-Locks Sp. z o.o.O firmie

Euro-Locks Sp. z o.o.

Pawła 29

Ruda Śląska

Europejski producent zamków i urządzeń zamykających, zatrudni  do zakładu produkcyjnego w Rudzie Śląskiej odpowiedzialnego pracownika na stanowisko:

Główny zakres obowiązków:

  • kontrola prawidłowości procesów galwanicznych
  • analiza składu kąpieli galwanicznych
  • obsługa titratora, UV-Vis, X-Ray XDL
  • badanie grubości powłok galwanicznych
  • analiza składu ścieków przemysłowych
  • wykonywanie testów w komórce Hull`a oraz ich interpretacja
  • kalibracja aparatury laboratoryjnej
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne: chemiczne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracach z substancjami chemicznymi oraz przy obsłudze  aparatury i urządzeń laboratoryjnych
  • gotowość do pracy w systemie dwu - zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność manualna
  • tegoroczni absolwenci mile widziani

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Firma Euro-Locks Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
lub
ul. Pawła 29
41-708  Ruda Śląska

Ogłoszenie archiwalne