Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ładowacz

REMONDIS Sp. z o.o.

  • Radomska 12, Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Radomska 12

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór i wywóz nieczystości zgodnie z harmonogramem

  • Załadunek i wyładunek ręczny odpadów

  • Zabezpieczenie transportowanego ładunku

  • Wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kultura osobista

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Grupowe ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Atrakcyjne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

O nas

świadczy usługi dla ponad 30 milionów mieszkańców w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 458 własnych instalacji, zatrudnia 30.500 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 25 milionów ton surowców.

REMONDIS działa w Polsce już od 1992 roku! Obecnie posiada oddziały w 43 miastach na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w zakresie zbiórki i transportu wszelkiego rodzaju odpadów, elektrorecyklingu, sortowania odpadów, oczyszczania ulic i dróg oraz gospodarki wodno-ściekowej.