Ta oferta pracy jest nieaktualna od 224 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lakiernik - Blacharz do Aut Ciężarowych i Busów

  • Holandia
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obowiązki:

    • Drobne naprawy blacharskie
    • Wymiana i naprawa uszkodzonych czesci
    • Oklejanie pojazdu przed lakierowaniem
    • Przygotowanie elemontów nadowozia do malowania
    • Malowanie pojazdów
    • Polerowanie pojazdów

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie na w.w. stanowisku
    • Wykształcenie techniczne
    • Znajomość języka : ENG/DE
    • Gotowość do pracy w systemie 4x1 (4tyg pracy w NL + 1 Tydz pobyt w PL)
    • Uczciwość i rzetelność
    • Wysoka kultura osobista
    • Sumienność

    Oferujemy:

    • Stałą pracę w autoryzowanym serwisie
    • Zatrudnienie bezposrednio u pracodawcy na Holenderskich warunkach
    • Wysokie zarobki
    • Darmowe zakwaterowanie na wysokim poziomie(pokoje 1 osobowe)
    • Darmowe wyżywienie/obiady
    • Darmowe korzystanie z auta służbowego
    • Pełna opieka medyczna
    • Szkolenia
    • Co 4 tygodnie możliwość wyjazdu na 1 tydzień do Polski

    Osoby zainteresowane powinny wysyłać swoje Cv za pomocą przycisku Aplikuj.