Lakiernik - Blacharz do Aut Ciężarowych i Busów

  • Holandia
  • Specjalista
  • 2017-12-08
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2018-01-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Obowiązki:

  • Drobne naprawy blacharskie
  • Wymiana i naprawa uszkodzonych czesci
  • Oklejanie pojazdu przed lakierowaniem
  • Przygotowanie elemontów nadowozia do malowania
  • Malowanie pojazdów
  • Polerowanie pojazdów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na w.w. stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka : ENG/DE
  • Gotowość do pracy w systemie 4x1 (4tyg pracy w NL + 1 Tydz pobyt w PL)
  • Uczciwość i rzetelność
  • Wysoka kultura osobista
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Stałą pracę w autoryzowanym serwisie
  • Zatrudnienie bezposrednio u pracodawcy na Holenderskich warunkach
  • Wysokie zarobki
  • Darmowe zakwaterowanie na wysokim poziomie(pokoje 1 osobowe)
  • Darmowe wyżywienie/obiady
  • Darmowe korzystanie z auta służbowego
  • Pełna opieka medyczna
  • Szkolenia
  • Co 4 tygodnie możliwość wyjazdu na 1 tydzień do Polski

Osoby zainteresowane powinny wysyłać swoje Cv za pomocą przycisku Aplikuj.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się