Ta oferta pracy jest nieaktualna od 458 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lakiernik

  • East Midlands, Wielka Brytania
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jobs-House Ltd

    Jobs House is a 360 ° Recruitment Agency based in Nottingham with nationwide coverage.
    We supply the best professionals across United Kingdom and rest of Europe from areas like: Manufacturing (Furniture, Textiles, Knitwear), Logistics & Automotive, Construction, IT and Industrial Specialists.

    Lakiernik

    Miejsce pracy: East Midlands
    Region: Wielka Brytania

    Opis stanowiska:

    Praca od teraz przy malowaniu/przygotowaniu samolotów do malowania na lotnisku East Midlands!!

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie lakiernicze
    • Komunikatywny angielski

    Oferujemy:

    Stawka £9 na godzinę!! Oferujemy również zakwaterowanie.

    Po szczegółowe informacje proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

    +447568489638

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.