Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lakiernik

MALMER

  • Francja

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem prac lakierniczych i konserwatorskich na łodziach i statkach. Jesteśmy firmą opartą na wieloletnim doświadczeniu co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług.

Lakiernik

Opis stanowiska:

  • Czyszczenie, przygotowanie do malowania
  • Prace zabezpieczające przed korozją
  • Lakierowanie powierzchni stalowych i aluminiowych metodą natryskową

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub kilkuletni staż w tym zawodzie
  • Mile widziane doświadczenie w lakierowaniu dużych powierzchni
  • Zaangażowanie i solidność pracy
  • Dyspozycyjność i samodzielność
  • Motywacja i chęć do podjęcia pracy w delegacji zagranicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Zapewnienie darmowego zakwaterowania oraz dowozu do miejsca pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 509 243 603  w dni robocze od pn. -pt w godz. 7-15

Ogłoszenie archiwalne