Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lakiernik frontów meblowych

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-12-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

E-Furniture Manufacturing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Dla naszego klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa wytwarzającego i rozprowadzającego w całej Europie indywidualne meble na wymiar, poszukujemy od zaraz do siedziby w Ostrowie Wielkopolskim osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • przygotowanie drewna i elementów drewnopochodnych do lakierowania
  • dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych
  • lakierowanie, olejowanie, woskowanie elementów z drewna
  • kontrola jakości wykonanego wyrobu

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku lakiernika meblowego
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi narzędzi lakierniczych
  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

U Twojego przyszłego pracodawcy, pojęcia takie jak innowacja, jakość, orientacja na klienta i radość podczas pracy stoją na pierwszym miejscu. Na tym bazuje nieustający sukces oraz wysokie zadowolenie klientów. Będziemy się cieszyć, jeśli zechcesz zostać częścią tej rodzinnej kultury pracy.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).