Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lakiernik

  • Gryfino, Szczecin, Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 31.12.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PMC Hydraulika Sp. z o.o.

    powstała w 2011 roku i należy do koncernu PMC Hydraulics prowadzonego w 11 krajach. PMC Hydraulika specjalizuje się w montażu systemów hydrauliki siłowej i układów smarowania.

    Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lakiernik

    Miejsce pracy: Gryfino (okolice), Szczecin (okolice), Kołbaskowo (pow. policki)
    Numer referencyjny: Malarz/Lakiernik

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie konstrukcji / elementów do malowania na mokro : oczyszczanie strumieniowo – ścierne, oczyszczanie narzędziami pneumatycznymi, oczyszczanie ciśnieniem wody środkiem alkaicznym
    • Malowanie konstrukcji / elementów: ręczne nakładanie powłok lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych pompą typu AIRCOAT, nakładanie powłok lakierniczych pompą typu AIRLESS

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w malowaniu na mokro wg. ściśle określonych parametrów, grubości powłok
    • organizacja pracy własnej
    • zaangażowanie

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stałe wynagrodzenie wieloskładnikowe
    • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
    • przyjazną atmosferę w firmie
    • możliwość rozwoju
    • dodatkowe benefity
    • miejsce pracy: Rosówek 24, Kołbaskowo (blisko Szczecina i Gryfina)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.