Lakiernik Konstrukcji Stalowych

  • Poznań, Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.08.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 02.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    top

    Producent maszyn do budowy i remontu nawierzchni drogowych marki Strassmayr z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania zaprasza do rekrutacji na stanowisko

    LAKIERNIK KONSTRUKCJI STALOWYCH

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Wysogotowo (pow. poznański)

    OPIS STANOWISKA

    • przygotowanie powierzchni do malowania oraz lakierowanie konstrukcji maszyn.

    WYMAGANIA

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doskonała organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do pracy dwuzmianowej

    OFERUJEMY:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i premia za efekty

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przysyłanie CV klikając:

    W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

    „Niniejszym wyrażam zgodę, by Strassmayr sp. z.o.o. (dalej: Pracodawca) z siedzibą w Wysogotowie przetwarzała moje dane osobowe w związku z procesem rekrutacyjnym. Jednocześnie wskazuję, że poza danymi, których Pracodawca może ode mnie żądać w celu zatrudnienia na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych ustaw, pozostałe dane wykraczające poza katalog ww. danych zostały przeze mnie podane dobrowolnie. Zostałam/em poinformowana/y, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzula informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu z dnia 03.08.2018”

    Ponadto, jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści w dokumentach aplikacyjnych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Strassmayr sp. z.o.o. z siedzibą w Wysogotowie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałam/-em poinformowana/-y, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzula informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu z dnia 03.08.2018”
    Klauzula informacyjna

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest Strassmayr sp. z.o.o. z siedzibą w Wysogotowie, ul. Okrężna 14, 62-08 Przeźmierowo. Administrator danych udziela wszelkich informacji pod adresem mailowym: ochronadanych@strassmayr.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody- w dalszyc procesach rekrutacyjnych. Podanie danyc osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia działu procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również w dalszych procesach rekrutacyjnych. Przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się również na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 3 miesięcy. Pani/Pana dane osobowe będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych w celach określonych w powyższej deklaracji zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby narusza przepisy RODO. Brak zamieszczenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych uniemożliwi nam rozpatrzenie oferty.