Logo Pracuj.pl

Lakiernik

Compin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Compin Polska Sp. z o.o.

Jędrzejowska 79

Górna

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii lakierniczej,
  • szlifowanie i polerowanie elementów lakierowanych,
  • zgodna z instrukcją obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • nieustanna kontrola i regulacja parametrów obsługiwanych urządzeń,
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na lakierni,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • sumienność i dokładność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny w postaci dofinansowania do: karty Multisport; prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • miła atmosfera pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Grupa COMPIN została założona w 1902r. we Francji. Od początku swego istnienia główną gałęzią działalności była produkcja foteli dla przemysłu kolejowego. W latach ’50 firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję wyposażenia wnętrz pociągów. W chwili obecnej jesteśmy liderem na rynku zachodnioeuropejskim. Poza Europą współpracujemy z firmami w USA, Indiach, Chinach, Australii, Meksyku. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, użyteczność oraz idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów.

Grupa COMPIN posiada swoje filie we Francji, Hiszpanii i Polsce. Filia w Łodzi powstała 2007r. i od tego czasu prężnie się rozwija. Jesteśmy jedynym oddziałem grupy COMPIN, który produkuje fotele całościowo, od krojenia i szycia pokrowców, poprzez klejenie i tapicerowanie aż do finalnego montażu. W 2014r. uruchomiliśmy w naszej siedzibie również Dział Projektowy. Aktualnie firma zatrudnia około 200 pracowników - z tendencją wzrostową. W 2018 roku przenieśliśmy siedzibę do nowej lokalizacji na ul. Jędrzejowskiej 79. Poszukujemy osób z pozytywną energią, kreatywnych, komunikatywnych i pełnych chęci do pracy, które zasilą szeregi naszej firmy i przyczynią się do umocnienia pozycji grupy COMPIN na rynkach światowych.

Lakiernik, Jędrzejowska 79, Górna, Łódź