Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lakiernik

LUPA Personal GmbH & Co.KG

  • Neunburg vorm Wald, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik - niewymagana znajomość j. niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy – Neunburg vorm Wald

Nr ref: LAK-NEUNBURG/DE/2022

Twój zakres obowiązków

  • lakierowanie elementów samochodowych

  • przygotowanie powierzchni do lakierowania: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie, szpachlowanie

  • mieszanie farb

  • nakładanie podkładu, lakierów bazowych, lakierów bezbarwnych (natryskowo)

  • kontrola jakości

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie zawodowe

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy

  • samodzielność

  • prawo jazdy oraz samochód na wyjazd

Pracodawca oferuje

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem

  • ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec

  • zakwaterowanie, pokój jednoosobowy

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%

  • płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku

  • dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)

  • płatne dni ustawowo wolne od pracy

  • premię za polecenie nowych pracowników

  • odzież ochronną

  • dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

  • stawka: 12,43 euro brutto/h + 35,00 euro netto diety dziennej

  • tanie mieszkanie w bardzo bliskiej odległości od firmy (120 euro/miesięcznie)

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE.

Nasze motto: „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Przewiń do profilu firmy