Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lakiernik

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Polaris Polska w Opolu jest jedynym w Europie, produkującym innowacyjne pojazdy terenowe marki Polaris w Europie. Z naszej nowoczesnej, pracującej zgodnie z najwyższymi standardami fabryki, wyjeżdżają gotowe pojazdy typu all terrain vehicle (SPOTSMAN, SCRAMBLER, ACE) oraz side by side (RAZOR, RANGER, GENERAL). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów i fanów powersports, dbamy o ich wysoką jakość od fazy projektowania do fazy testowej. Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i komunikację, tworząc profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

    Lakiernik
    Workplace: Opole

    Zadania:

    • Dostarczanie polakierowanych komponentów na linię produkcyjną zgodnie z oczekiwaniami Klienta
    • Praca przy lakierowaniu proszkowym, ciekłym i kataforetycznym
    • Używanie niezbędnych narzędzi i aparatury pomiarowej zgodnie z wytycznymi stanowiskowymi
    • Wykonywanie testów jakościowych i uzupełnianie dokumentacji zgodnie z wymaganiami na stanowisku
    • Dokładne wypełnianie raportów wymaganych w procesie produkcyjnym zgodnie z procedurą obowiązującą w organizacji
    • Systematyczna konserwacja narzędzi oraz stanowiska pracy zgodnie z zasadami obowiązującymi w organizacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe
    • Doświadczenie w pracy przy lakierowaniu proszkowym/ciekłym
    • Podstawowa znajomość procesów lakierniczych
    • Podstawowa wiedza chemiczna (mile widziane)
    • Obsługa komputera (Internet, e-mail)

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe + premię produkcyjną
    • Pracę w systemie jednozmianowym
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Fundusz socjalny
    • Dofinansowanie do posiłków
    • Możliwośc korzystania z wyprodukowanych przez nas pojazdów po godzinach pracy
    • Możliwość rozwoju i awansów w wewnętrznych strukturach firmy.