Oferta pracy

Lakiernik / polernik / szlifierz

Galeon sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Wiślinka (pow. gdański), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Galeon jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji luksusowych jachtów oraz łodzi motorowych - jesteśmy jednym z wiodących producentów jachtów luksusowych w Europie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży oraz tysiące usatysfakcjonowanych klientów z całego świata są najlepszymi gwarantami naszej jakości.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • ocena jakości lakierowanych elementów połyskowych,
  • szlifowanie wtrąceń powstałych podczas lakierowania,
  • szlifowanie i polerowanie wstępne i wykańczające,
  • kontrola wyrobów gotowych pod kątem jakości powłoki polerowanej.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • min. wykształcenie średnie (mile widziane kierunkowe),
  • doświadczenie w zawodzie lakiernika,
  • znajomość procesów nakładania powłoki lakierniczej,
  • samodzielność,
  • dbanie o jakość produktu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę z gwarantowanym wzrostem wynagrodzenia lub umowy zlecenia,
  • comiesięczny system premiowy dla pracowników produkcji oraz premie z tytułu poleceń pracowniczych,
  • perspektywę długotrwałej współpracy w firmie zatrudniającej ponad 1400 pracowników,
  • możliwość transportu z Elbląga i Starogardu Gdańskiego,
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie stabilizacji i poczucie bezpieczeństwa,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia,
  • dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę z interesującymi zadaniami w dynamicznym zespole.

Informujemy, że Administratorem danych jest Galeon Sp. z o.o. Sp. k.  z siedzibą w Straszynie przy ul. Starogardzkiej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Równocześnie informujemy, że cv bez powyższej klauzuli nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj teraz” z zamieszczoną klauzulą o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Administratora danych osobowych tj. Galeon Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Straszynie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie  danych osobowych (tj. Dz. U. 2018 poz. 1000)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy