Logo Pracuj.pl

Lakiernik proszkowy (m/k)

TrenkwalderO firmie

  • Wykroty (pow. bolesławiecki)
    Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie wyrobu do lakierowania,
  • nakładanie powłok lakierniczych - ustawianie automatu,
  • kontrola procesu lakierowania,
  • malowanie mokrym konstrukcji stalowych w kabinie.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • predyspozycje manualnych,
  • Twoje doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z malowaniem lub lakierowaniem będzie dodatkowym atutem,
  • chęci podjęcia pracy na stałe w firmie naszego klienta.

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu bezpośrednio przez firmę naszego klienta z siedzibą w Wykrotach,
  • wynagrodzenie stałe + premię miesięczną,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, stworzymy Ci do tego warunki!
  • pracę w systemie 2-zmianowym! (bez pracy w godzinach nocnych),
  • jeśli będziesz chciał/a pracować w nadgodzinach, otrzymasz zapłatę 100%,
  • mamy dla Ciebie: kartę multisport, dodatkową opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Nasz Klient zajmuje się produkcją bram i drzwi stosowanych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualne oferty pracodawcy
LAK/WYK/0822

Lakiernik proszkowy (m/k), Wykroty (pow. bolesławiecki)