Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lakiernik proszkowy

  • Mikołów, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DASK

    W związku z rozbudową naszej malarni poszukujemy lakierników proszkowych z doświadczeniem w malowaniu.
    Malowanie metodą elektrostatyczną oraz "TRIBO".

    Miejsce pracy: Mikołów

    Obowiązki w pracy na stanowisku:

    • malowanie elementów metodą elektrostatyczną oraz TRIBO
    • pomoc w przygotowaniu detali do malowania,
    • przekazywanie poleceń osobom przygotowującym elementy do malowania

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika proszkowego,
    • znajomość technologii lakierowania proszkowego
    • doświadczenie w malowaniu farbami gładkimi oraz strukturalnymi,
    • zdolność do pracy w grupie i wzajemnej pomocy
    • dobra organizacja pracy
    • mile widziane prawo jazdy,
    • uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • po okresie próbnym oferujemy umowę na czas nieokreślony,
    • pracę na najnowocześniejszym sprzęcie,
    • możliwość awansu na stanowisko kierownicze,
    • udział w tworzeniu nowoczesnej malarni proszkowej,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

    CV proszę składać mailowo za pomocą przycisku Aplikuj
    lub osobiście (po wcześniejszym uzgodnieniu)

    Pytania proszę kierować na maila lub telefonicznie.

    Wysłanie zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z RODO w celach niezbędnych do procesu naboru pracowników.