Lakiernik proszkowy

Melex Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Mielec, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pracownik fizyczny

Spółka Melex zajmuje się produkcją pojazdów elektrycznych od blisko 50 lat. Podstawowym profilem działalności jest produkcja pojazdów z napędem elektrycznym. Spółka stawia na nieustanny rozwój, dostosowując profil swojej produkcji do stale zmieniających się potrzeb rynku. Efektem ponad to blisko 50-letniej działalności Melex jest bogata oferta pojazdów elektrycznych podzielonych na trzy główne kategorie: pojazdy pasażerskie, bagażowe i specjalne. Ważną stroną naszej produkcji jest tzw. customising, polegający na adoptowaniu pod specjalne życzenia Klientów.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze pojazdy spełniały oczekiwania klientów, sprawnie i długo funkcjonowały, a dbanie o nie i serwisowanie nie stanowiły najmniejszego problemu. Licząc, że dołączycie Państwo do grona naszych pracowników publikujemy niniejsze ogłoszenie:

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • Nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową na dużych i małych elementach
  • Wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów
  • Monitorowanie przebiegu procesu lakierowania
  • Obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako lakiernik proszkowy
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Mile widziane uprawnienia do wózków widłowych

 Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)
klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Melex Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Melex Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu przy ul. Wojska Polskiego 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy