Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lakiernik Proszkowy

WIST PRO SP. Z O.O.

3 5005 000 brutto / mies.
  • 1 Maja 68, Sułkowice
    Sułkowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

1 Maja 68

Sułkowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie elementów stalowych do malowania proszkowego

  • obsługa kabiny i pieca do polimeryzacji (nadzór nad procesem czyszczenia i pracy filtrów kabiny)

  • malowanie elektrostatycznym aplikatorem do malowania proszkowego

  • weryfikacja jakościowa i ilościowa pomalowanych elementów

  • kontrola zużycia farby proszkowej

  • monitorowanie przebiegu procesu lakierowania

  • dbanie o stanowisko pracy, utrzymanie porządku na lakierni

Nasze wymagania

  • pojęcie techniczne , umiejętność przyswajania wiedzy technicznej

  • zaangażowanie, sumienność

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • dyscyplina pracy, orientacja na jakość i terminowość

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy jako lakiernik proszkowy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie 3500-5000 zł brutto (w zależności od doświadczenia oraz zaangażowania)

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • System premiowy przyznawany w zależności od zaangażowania

  • Szkolenie z zakresu obsługi urządzeń

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Zatrudnienie w bardzo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

WIST PRO - Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat. Tworzymy wyjątkowe produkty z metalu (stojaki i regały ekspozycyjne, ekspozycje sklepowe, regały magazynowe, meble metalowe).

Zatrudniając się w WIST PRO, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy.

Przewiń do profilu firmy