Logo Pracuj.pl

Lakiernik przemysłowy

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.O firmie

  • Schelluinen, Holandia
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie elementów do nałożenia powłoki lakierniczej: szlifowanie, odtłuszczanie.
  • Przygotowanie farb i sprzętu do lakierowania.
  • Nanoszenie powłok lakierniczych metodą "na mokro" na kabiny.
  • Obsługa urządzeń lakierniczych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku lakiernika przemysłowego.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziany samochód prywatny.

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 530€ netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego.
  • Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka koordynatorów.

530 euro netto/40h

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Lakiernik przemysłowy, Schelluinen, Holandia