Oferta pracy

Lakiernik przemysłowy

Alfa Laval Kraków

  • Zawiła 56, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Zawiła 56

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie elementów do lakierowania , szpachlowanie, zaczyszczanie

  • Obsługa myjki

  • Wykonanie i kontrola powłok lakierniczych zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Lakierowanie pistoletem i pompą lakiernicza

  • Obsługa kabiny lakierniczej

  • Bieżąca konserwacja i czyszczenie urządzeń

  • Wizualna kontrola jakości przeprowadzonego procesu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Umiejętność lakierowania przy użyciu pistoletu

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku lakiernika mile widziane

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana

  • Precyzyjność i solidność, dokładność, i systematyczność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • będziesz mieć okazję uczyć się od najlepszych specjalistów

  • będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy

  • dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy - koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji

  • będziesz uczestniczyć w szkoleniach (program wprowadzający, Alfa Laval Production System – oparty na Lean i Six Sigma oraz inne)

  • znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym: opieka medyczna dla całej rodziny, platforma MyBenefit, możliwość nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, premia roczna

  • kandydatom rozważającym przeprowadzkę oferujemy atrakcyjny pakiet relokacyjny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • karta Multisport

W Alfa Laval zawsze dokładamy wszelkich starań, by sprostać największym wyzwaniom. Istniejemy po to, aby przyspieszać sukces naszych klientów, ludzi i planety. Aby to osiągnąć, potrzebujemy oddanych, dociekliwych i ciekawych świata pracowników. To cechy, które stoją za genialnymi pomysłami. A genialne pomysły są motorem postępu.

Jako członek naszego zespołu znajdziesz się w niezwykle zróżnicowanym i opartym na trosce środowisku pracy i zyskasz wpływ na rozwój. Jesteś tu po to, by dokonać czegoś wielkiego. Nieustannie budujemy mosty do przyszłości dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które przyczyniają się do rozwiązania najpilniejszych problemów naszej planety. Każdego dnia sprawiamy, że świat staje się lepszy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na alfalaval.com

Przewiń do profilu firmy