Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lakiernik przemysłowy

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • umiejętność obsługi urządzeń AIRLESS / AIRMIX

  • czyszczenie, przygotowywanie elementów do malowania

  • lakierowanie komponentów zgodnie z wytycznymi

Nasze wymagania

  • doświadczenia minimum 2 lata

  • mobilność (prawo jazdy kat. B oraz auto),

  • znajomość języka niemieckiego (poziom umożliwiający porozumienie się w pracy z majstrem)

To oferujemy

  • umowa z niemieckim pracodawca

  • stawka od 12€ netto za godzinę

  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (jednoosobowe pokoje w pensjonatach)

  • wyposażenie po stronie pracodawcy (odzież robocza, buty)

  • możliwość wypłaty zaliczek

  • premie świąteczne oraz wakacyjne

  • praca na terenie wschodnich Niemiec

PUR-Montage-Dienstleistungs GmbH na rynku niemieckim działa od ponad 25 lat, zatrudniamy fachowców z branży metalurgicznej. Jesteśmy otwarci, elastyczni ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów - zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji/spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie.

Fachowość zarówno w biurze jak i na produkcji, lojalność - na tym nam zależy!

Przewiń do profilu firmy