Oferta pracy

Lakiernik Samochodowy

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Piłsudskiego 9C, Marki
    Marki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Piłsudskiego 9C

Marki

Twój zakres obowiązków

  • Szlifowanie, szpachlowanie i przygotowywanie powierzchni do lakierowania

  • lakierowanie pojazdów oraz części samochodowych

  • dobór odpowiedniej technologii oraz materiałów

  • dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia

  • przestrzeganie obowiązujących standardów wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • mile widziana znajomość technologii napraw powłok lakierniczych

  • umiejętność doboru lakierów i lakierowania lakierem wodno-rozcieńczalnym

  • zdolność do pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i norm

  • precyzja, dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • dbałość o odpowiedni poziom komunikacji w kontaktach z pracownikami firmy, klientami, dostawcami

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii branży motoryzacyjnej

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dostęp do opieki medycznej oraz kart sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników