Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lakiernik samochodowy

Schmitz Solutions GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • lakierowanie elementów i powierzchni metalowych,

  • przygotowanie powierzchni do gruntowania i lakierowania (szpachlowanie, szlifowanie i oklejanie)

  • gruntowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie - minimum 3 lata pracy w zawodzie jako lakiernik samochodowy

  • doświadczenie w lakierowaniu w kabinie lakierniczej

  • samodzielność na stanowisku pracy

  • sumienne i fachowe wykonanie powierzonego zlecenia

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem

  • własne auto lub prawo jazdy

To oferujemy

  • wynagrodzenie 13,50 € / godzinę BRUTTO

  • do 46€ diety za każdy przepracowany dzień

  • możliwość zakwaterowania w pokojach jednoosobowych z dostępem do internetu

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy,

  • możliwość pobierania zaliczek

  • wsparcie polskojęzycznych konsultantów przez cały okres zatrudnienia

  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu)

  • atrakcyjny system premiowy ratalny w wysokosci 1000€

  • dodatkowa premia 200€ za zrekrutowanie kandydata do pracy w Schmitz Solutions

Zadzwoń lub podaj nr tel. oddzwonimy do Ciebie (rozmawiamy po polsku).

Tel. +49 157 9232 1581