Logo Pracuj.pl

Lakiernik samochodowy

Schmitz Solutions GmbHO firmie

  • Rosbach, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie powierzchni do gruntowania i lakierowania (np. szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie)
  • lakierowanie, głównie w kabinie lakierniczej

Nasze wymagania

  • doświadczenie - minimum 5 lata pracy w zawodzie
  • dobra znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie 3180 € do 3382 € Brutto/miesiąc tj. do 20 € / godzinę BRUTTO
  • niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z klientem na czas
  • określony tj. 1 rok, podpisana przed podjęciem pracy,
  • system premiowy w wysokości do 30% miesięcznych poborów
  • brutto, zależny od wydajności pracy
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Zadzwoń lub podaj nr tel., oddzwonimy do Ciebie (rozmawiamy po polsku).

Tel. +49 157 9232 1581

Lakiernik samochodowy, Rosbach, Niemcy