Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lakiernik samochodowy

EWC Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Norwegia

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

EWC – Nowoczesna Agencja Pracy poszukuje doświadczonych pracowników chętnych wyjechać do Norwegii. EWC swoją historię zaczęła już w 1995 jako firma budowlana, która jednocześnie wykonywała projekty budowlane oraz rekrutowała kandydatów na różne stanowiska pracy. Nasza Firma ma licznych Klientów w Norwegii, a ze względu na rosnące zapotrzebowanie z ich strony, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Norwegia
Atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Obowiązki:

  • przygotowywanie materiału pod lakierowanie
  • mieszanie farb
  • lakierowanie części pojazdów

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
  • pomoc konsultanta
  • zakwaterowanie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.
tel.: +48 572 254 233

Ogłoszenie archiwalne