Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lakiernik Samochodowy - Pomocnik

  • Mikołów, Katowice, Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 02.05.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opel Mucha dla oddziału w Mikołowie poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice (okolice), Mikołów, Tychy (okolice)
    Wynagrodzenie: 3000 zł – 6000 zł na rękę

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie samochodu do lakierownia (przygotowanie, podkładowanie, baza, polerowanie)
    • umiejętność lakierowania samochodów będzie dodatkowym atutem

     Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość douczenia na stanowisko lakiernika
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • system szkoleń i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia
    • pracę w zintegrowanym zespole
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej.
    Przysyłając aplikację kandydat aplikuje na konkretne stanowisko w oparciu o art.6 ust.1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie udziela zgody w oparciu o rat.6 ust.1 lit. a) RODO firmie MuchaAuto sp. z o.o. sp.k. na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji na stanowiska pochodne, jeśli w obecnej rekrutacji jego kandydatura nie zostanie przyjęta. Powołując się na art.4 pkt.11, a także zapisy motywu 32 RODO, poprzez sam fakt wykonania aktywności polegającej na umieszczeniu swoich dokumentów rekrutacyjnych na portalu pracuj.pl w odpowiedzi na zapytanie ofertowe MuchaAuto sp. z o.o. sp.k. zgoda powyższa zostaje udzielona. Zgoda wyrażona w niniejszy sposób może być w każdym momencie odwołana poprzez wysłanie informacji na adres: [email protected] Odwołanie zgody nie ma wpływu na ich przetwarzanie przed momentem odwołania zgody. Zgoda w żaden sposób nie jest wymuszona, gdyż kandydat może przesłać dokumenty rekrutacyjne tylko i wyłącznie na konkretne stanowisko bez dalszych rekrutacji pocztą na adres MuchaAuto sp. z o.o. sp.k., 43-190 Mikołów, ul. Katowicka 59 lub elektronicznie poprzez niniejszy portal, ale dołączając do dokumentów rekrutacyjnych treści zgody, która jest do pobrania pod linkiem: https://www.opelmucha.com.pl/pl/text/7,19-praca.php

    Prosimy także zapoznać się z obowiązkiem informacyjnym zamieszczonym na naszej stronie: https://www.opelmucha.com.pl/pl/text/7,33-polityka_prywatnosci.php