Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lakiernik Samochodowy

Dominik Pater Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe"STAR-SAN-DUO"O firmie

  • Krańcowa 4, Starachowice
    Starachowice, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Dominik Pater Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe"STAR-SAN-DUO"

Krańcowa 4

Starachowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków.

  • Szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład,

  • Przygotowywanie farb,

  • Lakierowanie elementów przy pomocy pistoletu,

  • Kontrola jakości lakierowanych elementów.

Nasze wymagania

  • Precyzja i dokładność w nanoszeniu powłok lakierniczej

  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy jako lakiernik samochodowy,

  • Samodzielność w działaniu,

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres czasu,

  • Umowę o pracę lub inną formę dogodną dla pracownika.

  • Pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie,

  • Możliwość wypracowywania nadgodzin,

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie miesięcznym

Jesteśmy firmą specjalizującą się w serwisowaniu używanych i tworzeniu nowych pojazdów specjalistycznych z branży energetycznej, pożarniczej, kolejowej oraz wojskowej. Większość naszych pojazdów jest prototypowych , budowanych pod indywidualne zamówienie klienta.

Przewiń do profilu firmy