Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lakiernik samochodowy

Troton Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + trzynasta pensja + delegacje

14A

Ząbrowo (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie prób aplikacji, testowanie i walidację produktów (żywice, farby, szpachle, pasty polerskie),

  • prezentacja produktów, oraz doradztwo techniczne dla pracowników i klientów firmy Troton przy użyciu produktów  firmy,

  • współpraca z innymi działami w zakresie prezentowania produktów firmy Troton oraz doradztwa technicznego w branży samochodowej i jachtowej,

  • współpraca z klientem, doradztwo w zakresie używania produktów firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe - kierunkowe,

  • praktycznej wiedzy z zakresu lakiernictwa,

  • podstawowej wiedzy o lakierach, podkładach, pastach, szpachlówkach,

  • mile widziana znajomość branży jachtowej: produkcja i naprawa łodzi, laminaty poliestrowo szklane,

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację,

  • gotowość do wyjazdów służbowych (targi, szkolenia klientów)

To oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie (umowa o pracę, pełny wymiar czasu pracy)

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych (szkolenia, kursy),

  • korzystanie z ZFŚS (pakiet medyczny, karta Multisport, dopłata do ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do nauki języka obcego, dofinansowanie do podnoszenie kwalifikacji i inne formy dofinansowania ),

  • wynagrodzenie zasadnicze (warunki wynagrodzenia do uzgodnienia).

  • dodatkowo: premie, nagrody, dodatkowe wynagr. roczne tzw."13-tka"

  • diety z tytułu delegacji służbowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma TROTON Sp. z o.o.; producent materiałów do lakiernictwa samochodowego i szkutnictwa poszukuje pracownika gotowego do podjęcia pracy na stanowisku Lakiernik samochodowy.