Lakiernik

Ster Sp. z o.o.O firmie

Ster Sp. z o.o.

Ster 1

Swadzim (pow. poznański)

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

Oryginalne i opatentowane rozwiązania konstrukcyjne, dbałość o najwyższą jakość technologii produkcji, stosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu ergonomii i technologii pozwoliło na zdobycie rynków Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

W związku z nieustannym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko:
Lakiernik

Opis stanowiska:

  • malowanie części przy użyciu pistoletu metodą proszkową,
  • kontrola jakości wykonanych powłok lakierniczych,
  • przygotowywanie powierzchni do malowania.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika,
  • znajomość procesu lakierowania,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej,
  • dokładność, precyzja, zdolności manualne,
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo,
  • perspektywę wieloletniej współpracy,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • szkolenia ponoszące kwalifikacje zawodowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pomocą przycisku

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy