Logo Pracuj.pl

Lakiernik - Szlifierz Meblowy

Sunreef Venture S. A.O firmie

Sunreef Venture S. A.

Narzędziowców 33

Młyniska

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowaniem drewna i materiałów drewnopodobnych do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja drewna itp.)
  • dozowaniem składników lakierniczych, nakładaniem powłok lakierniczych
  • lakierowaniem, olejowaniem, woskowaniem elementów z drewna
  • kontrolą jakości wykonanego wyrobu

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe przy lakierowaniu drewna i materiałów drewnopodobnych
  • co najmniej roczne doświadczenie w szlifowaniu i obróbce elementów z drewna
  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych
  • umiejętność obsługi narzędzi szlifujących
  • gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • możliwość tworzenia wyjątkowych, luksusowych produktów
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Lakiernik - Szlifierz Meblowy, Narzędziowców 33, Młyniska, Gdańsk