Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lakiernik

Hydraulika Siłowa Skraw-met Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Wąwelnica (pow. policki)

    Wąwelnica (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów lakierniczych zgodnie z wytycznymi założeniami technicznymi i jakościowymi

  • lakierowanie siłowników hydraulicznych

  • kontrola jakości wykonanej pracy

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • obsługa urządzeń do malowania

  • obsługa komory lakierniczej i suszarni

  • mile widziana praca z uprawnieniami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • solidność i dokładność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – długoterminowa umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatek funkcyjny

  • system premiowy

  • narzędzia pracy

  • pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie

Hydraulika Siłowa Skraw-met Sp. z o.o. Sp. k.

Firma SKRAW-MET jest postrzegana jako czołowy producent siłowników hydraulicznych, mających zastosowanie w maszynach budowlanych, drogowych, leśnych, górnictwa, a także w całym asortymencie wszelkiego rodzaju podnośników, dźwigów, wózkach widłowych, maszynach komunalnych i rolniczych. Posiadamy własne, budowane ponad 40 letnim doświadczeniem KNOW-HOW. Wprowadzone przez nas rozwiązania w aspekcie ciągłego doskonalenia wyrobów sprawiają, że nasze produkty są niezawodne, nowoczesne, wykazujące się maksymalną trwałością. Podstawowym elementem strategii firmy SKRAW-MET jest spełnienie oczekiwań Odbiorcy, tak aby ocena wyrobów była wyższa od jego oczekiwań. Realizacja powyższej strategii opiera się na wprowadzeniu i przestrzeganiu nałożonych reżimów jakościowych oraz dotrzymywaniu terminów dostaw, które dobrze są odbierane przez naszych Kontrahentów w kraju i za granicą.

Przewiń do profilu firmy