Volvo Polska Sp. z o.o.

Lakiernik

Volvo Polska Sp. z o.o.O firmie

2

Wrocław

Volvo Buses Polska

Volvo Buses Polska we Wrocławiu jest największą fabryką autobusów Volvo na terenie Europy. Powstają w niej autobusy miejskie, międzymiastowe i turystyczne, z których korzystają przewoźnicy i pasażerowie z całej Europy.

Lakiernik
Miejsce pracy: Wrocław

01
Czego oczekujemy?

  • Min. rocznego doświadczenia w zawodzie lakiernika samochodowego
  • Zdolności manualnych
  • Braku przeciwwskazań do pracy z materiałami chemicznymi
  • Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym

02
Jakie będą Twoje zadania?

  • Przygotowanie i zabezpieczenie autobusu w procesie lakierniczym
  • Malowanie autobusu standardową metodą natryskową

03
Dlaczego warto u nas pracować?

Ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat. Kolejny rok  rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer, który świadczy o najwyższych standardach pracy w naszej firmie. Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, dbałością o bezpieczeństwo ludzi i troską o środowisko naturalne.

#DobraPraca

VolvoVolvo Polska Sp. z o. o.
  ul. Mydlana 2,
51-502 Wrocław,
Poland
+48 (71) 302 17 00
www.pracujwvolvo.pl

LakiernikNumer ref.: 79980BR

Co Ci oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne zatrudnienie i bezpieczne warunki pracy
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Przyjazne miejsce pracy z szacunkiem dla człowieka
  • Pracę w nowoczesnej fabryce z placówką medyczną, stołówką, terenami rekreacyjnymi (miejsca grillowe i boiska sportowe)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy