Laminarz

  • Goleniów, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 22.02.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 24.03.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem na rynkach europejskich producent zjeżdżalni i atrakcji wodnych
    z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym poszukuje pracownika na stanowisko:

    Laminarz

    Zadania:

    • przygotowanie elementów wg. powierzonych pracownikowi rysunków;
    • wykonywanie elementów z laminatu,
    • budowa, obróbka i laminowanie kopyta (modelu), form
    • przygotowanie form do produkcji wg. wymagań
    • szlifowanie, polerowanie i woskowanie form,
    • laminowanie elementów metodą kontaktową i/lub natryskową
    • odformowanie i odpowiednie przyjęcie elementu, obrabianie.

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe,
    • doświadczenie w laminowaniu,
    • doświadczenie w budowaniu form i kopyt mile widziane,
    • znajomość rysunku technicznego mile widziana,
    • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
    • duża samodzielność i zaangażowanie,
    • dbałość o jakość produkcji i stan techniczny urządzeń,
    • dobra sprawność fizyczna.

    Oferujemy:

    • ciekawą i stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
    • dobre warunki płacowe,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • ciekawą i samodzielną pracę,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • pracę jednozmianową.

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy przesyłać aplikacje klikając przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom