Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Land Acquisition Manager – Industrial

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma deweloperska specjalizująca się realizacji projektów magazynowych, przemysłowych i logistycznych. Firma obecnie realizuje projekty inwestycyjne na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Acquisition Manager do oddziału firmy w Poznaniu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój portfela gruntów na terenie woj. wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: LAM/POZ/0319

    Główne zadania:

    • Odpowiedzialność za samodzielne pozyskiwanie gruntów pod inwestycje spółki zgodnie z założoną strategią, praca w dużym stopniu w terenie.
    • Bieżąca współpraca z agentami pośrednictwa sprzedaży gruntów.
    • Koordynacja przygotowania kompleksowej analizy potencjalnych gruntów.
    • Odpowiedzialność za negocjacje z właścicielami działek, przygotowywanie umów przedwstępnych i umów zakupu gruntu.
    • Nadzór nad uzyskaniem wymaganych decyzji administracyjnych, kontakty z urzędami.
    • Udział w przygotowaniu projektu do realizacji oraz bieżąca analiza rynku nieruchomości komercyjnych.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze pozyskiwania gruntów (preferowane doświadczenie w segmencie komercyjnym).
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe (nieruchomości, planowanie przestrzenne lub pokrewne).
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne oraz negocjacyjne, doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji, zgód i dokumentów z urzędów.
    • Udokumentowane sukcesy w akwizycji gruntów.
    • Znajomość rynku nieruchomości, średnich cen gruntów oraz procesów inwestycyjnych.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Otwarcie na pracę w terenie i oddziale firmy w Poznaniu, podróżowanie po ww. województwach oraz okazjonalne wizyty w siedzibie firmy w Warszawie.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Nasz Klient oferuje:

    • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej.
    • Duże możliwości finansowania nowych projektów oraz krótką ścieżkę decyzyjną.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie samozatrudnienia lub umowy o pracę.
    • Samochód firmowy oraz pakiet benefitów.
    • Pracę w organizacji dającej dużą samodzielność oraz elastyczność w wykonywanych obowiązkach.
    Osoby zainteresowane szczegółami proszone są o przesłanie CV w j. polskim lub angielskim za pomocą przycisku Aplikuj z nr ref.: LAM/POZ/0319.