Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Land Acquisition Manager

WAIMEA HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie atrakcyjnych terenów inwestycyjnych dla branży nieruchomości magazynowych;

  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja, komunikacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania;

  • Kontakt z lokalnymi instytucjami;

  • Koordynacja procesu negocjacji związanych z zakupem nieruchomości;

  • Prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/ nieruchomości;

  • Współpraca z innymi zespołami w firmie;

  • Bieżące raportowanie w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje;

  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości (preferowane doświadczenie w segmencie magazynowym);

  • Znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem gruntów;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;

  • Wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Bardzo dobra znajmość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Prace w zespole, który lubi to co robi i możliwość uczenia się od ekspertów w swoich dziedzinach;

  • Zatrudnienie w możliwie najszybszym czasie na podstawie umowy na zasadzie samozatrudnienia (B2B);

  • Bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe + premia od wyników + bonus roczny;

  • Zwrot wszystkich kosztów podróży;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover.

O nas

Waimea Holding od 2010 roku z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie na wynajem lub sprzedaż nowoczesnych powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz infrastruktury lotniskowej. Posiada także doświadczenie w zarządzaniu obiektami.