Land Scout

SUN INVESTMENT GROUP POLSKA Sp. z o.o.O firmie

3 500‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • ul. Zygmunta Starego
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SUN INVESTMENT GROUP POLSKA Sp. z o.o.

ul. Zygmunta Starego

Gliwice

Sun Investment Group jest jednym z największych firm na rynku energii odnawialnej w Europie Środkowo-Wschodniej, z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w branży słonecznej.

W Polsce Sun Investment Group jest właścicielem jednego z największych portfeli energii słonecznej o mocy
43 MWp oraz 66 MWp co przekłada się na 15% całego polskiego rynku fotowoltaicznego. Realizujemy projekty przemysłowe o mocy od 1MW do nawet 150MW.

Dzięki odnawialnym źródłom energii coraz bardziej dominującym w krajobrazie energetycznym UE w przyszłości, Sun Investment Group ma ambicje przewodzić na rynku krajowym jak i europejskim w zakresie budowy i produkcji energii elektrycznej ze źródeł energii odnawialnych w szczególności energetyki słonecznej.

Aby osiągnąć ten cel, firma stale się rozwija i obecnie poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko Land Scouta - Specjalisty ds. pozyskiwania nieruchomości.

Land Scout

Opis Stanowiska:

  • Praca w terenie 3-4 dni w tygodniu.
  • Poszukiwanie terenów inwestycyjnych dla farm fotowoltaicznych;
  • Pozyskiwanie gruntów rolnych pod projekty fotowoltaiczne;
  • Podpisywanie umów dzierżawy w imieniu Inwestora;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze stronami zaangażowanymi w realizację projektów.
  • Pozyskiwanie dokumentacji projektowej (Map/wypisów/wyrysów i innej niezbędnej dokumentacji).
  • Wsparcie w działaniach związanych z rozwojem projektów fotowoltaicznych.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
  • Raportowanie z postępów prac.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
  • Znajomość Auto CAD będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w sektorze energii odnawialnej oraz branży fotowoltaicznej - mile widziane
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dobra orientacja w terenie
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne
  • Znajomość obsługi Pakietu Microsoft (Word, Excel)

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, ale doświadczonym zespole.
  • Świetną i bezpośrednią szansę na stworzenie i wdrożenie własnych, przyjaznych dla biznesu rozwiązań w SIG.
  • Przyszłą ścieżkę kariery opartą na kulturze globalnego wzrostu i rozwoju w firmie.
  • Widoczne wyniki twojej pracy.
  • Ambitne wyzwania. Jeżeli kochasz  rozwiązywać problemy i ulepszać procesy, damy ci przestrzeń i najlepsze narzędzia do tego.
  • Otwarta komunikacja, przejrzystość i praca zespołowa. Otrzymasz częste i szczere opinie, nasze decyzje biznesowe są bardzo przejrzyste
  • Wiele innych korzyści i możliwości, które możemy omówić podczas rekrutacji kawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sun Investment Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy