Logo Pracuj.pl

Language Center Coordinator

Berlitz PolandO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie kursów językowych dla dorosłych i dzieci
  • Kontakt z klientami B2C, sprzedaż wyjątkowych usług dla klientów zgłaszających się do szkoły
  • Utrzymywanie długofalowych, serdecznych relacji z klientami
  • Aktywny udział w zapewnieniu najwyższych standardów obsługi
  • Obsługa przychodzących zapytań od klientów i proponowanie rozwiązań szkoleniowych
  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
  • Osoba lubiąca pracę z klientem
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Przedsiębiorcze myślenie
  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Bycie częścią zaangażowanego, wspierającego się zespołu pod wodzą motywujących przełożonych
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Nieustający rozwój i możliwość uczestniczenia w ciekawych szkoleniach
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa i motywująca prowizja)
  • Nauka języka obcego
  • Prywatna opieka medyczna

Berlitz Corporation jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Powstała w roku 1878 i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Swój sukces zawdzięcza skutecznej metodzie nauczania oraz ludziom, którzy ją tworzą.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za działania sprzedażowe w segmencie B2C.

Language Center Coordinator, Poznań