Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Language QA Consultant

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-03-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ModulesGarden

Poszukujemy kreatywnego pracownika na zastępstwo na stanowisko Language QA Consultant w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie ModulesGarden zajmującej się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji oraz outsourcingiem zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Tworzymy i rozwijamy aplikacje oraz systemy dla największych, najbardziej innowacyjnych firm z branży na świecie. Działamy w obszarze szeroko pojętego web hostingu oraz eCommerce.

Podstawowym kryterium oceny kandydatów jest biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim. Znajomości pozostałych aspektów możesz nauczyć się już w trakcie zatrudnienia. Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie.

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: podkarpackie

Zadania:

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji produktów oraz tekstów w języku angielskim
  • kontrola jakości językowej produktów, usług oraz stron internetowych
  • bieżące wsparcie zarządu w zakresie tłumaczeń językowych
  • wsparcie prac nad wydawaniem produktów oraz usług w zakresie lingwistyki

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym zarówno w mowie jak piśmie
  • umiejętność tworzenia oraz redagowania tekstów i artykułów w języku angielskim
  • biegłość w obsłudze komputera oraz podstawowa znajomość zagadnień IT
  • dokładność, samodzielność oraz kreatywność
  • chęć samorozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności
  • bardzo dobra samoorganizacja
  • umiejętność współpracy w zespole oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

  • certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie wyższym niż B2
  • podstawowa znajomość HTML oraz CSS
  • znajomość branży web hostingowej oraz eCommerce

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla renomowanych marek na rynku międzynarodowym
  • możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
  • pracę w zgranym zespole
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu umowy

Zapraszamy do aplikowania i wysyłania CV poprzez Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się