Ta oferta pracy jest nieaktualna od 366 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Language QA Consultant

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 21.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ModulesGarden

    Poszukujemy kreatywnego pracownika na zastępstwo na stanowisko Language QA Consultant w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie ModulesGarden zajmującej się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji oraz outsourcingiem zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Tworzymy i rozwijamy aplikacje oraz systemy dla największych, najbardziej innowacyjnych firm z branży na świecie. Działamy w obszarze szeroko pojętego web hostingu oraz eCommerce.

    Podstawowym kryterium oceny kandydatów jest biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim. Znajomości pozostałych aspektów możesz nauczyć się już w trakcie zatrudnienia. Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie.

    Miejsce pracy: Rzeszów
    Region: podkarpackie

    Zadania:

    • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji produktów oraz tekstów w języku angielskim
    • kontrola jakości językowej produktów, usług oraz stron internetowych
    • bieżące wsparcie zarządu w zakresie tłumaczeń językowych
    • wsparcie prac nad wydawaniem produktów oraz usług w zakresie lingwistyki

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym zarówno w mowie jak piśmie
    • umiejętność tworzenia oraz redagowania tekstów i artykułów w języku angielskim
    • biegłość w obsłudze komputera oraz podstawowa znajomość zagadnień IT
    • dokładność, samodzielność oraz kreatywność
    • chęć samorozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności
    • bardzo dobra samoorganizacja
    • umiejętność współpracy w zespole oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

    Mile widziane:

    • certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie wyższym niż B2
    • podstawowa znajomość HTML oraz CSS
    • znajomość branży web hostingowej oraz eCommerce

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
    • uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla renomowanych marek na rynku międzynarodowym
    • możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
    • pracę w zgranym zespole
    • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
    • możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu umowy

    Zapraszamy do aplikowania i wysyłania CV poprzez Aplikuj teraz.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.